Sieci sanitarne – dla klientów komercyjnych!

  mapa sieci gazowej

  Szukasz generalnego wykonawcy z branży sanitarnej? Nie mogłeś trafić lepiej! Od 1989 roku zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem wszelkich inwestycji stanianych w tym: sieci wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe. Posiadamy widzę, doświadczenie oraz park maszyn, który pozwoli nam na realizację każdego zleconego zadania. Skontaktuj się z nami już teraz i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

  Poniżej nasza oferta na realizację sieci gazowej wraz z projektem:


  Gaz płynny to uniwersalne paliwo wykorzystywane do zasilania systemów grzewczych domów i firm. Może być używany do ogrzewania i gorącej wody lub gotowania. Bezobsługowa praca instalacji gazowej zapewnia doskonały komfort obsługi. Projekt instalacji gazowej musi być wykonany przez odpowiednio upoważniony personel i zgodny z wymaganiami stawianymi przez dostawcę gazu. Dlatego bardzo ważne jest powierzenie projektu profesjonalistom. Nasza firma od lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji związanych z przyłączeniem do sieci gazowej. Stosujemy nowoczesne metody, np. bezwykopowe przeciski i przewierty.

  Postaw na jakość i bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo jest słowem kluczowym we wszystkich instalacjach, a w przypadku gazu staje się ono szczególnie ważne. Kwestie te są brane pod uwagę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Zdajemy sobie sprawę, że sieć gazową należy budować ostrożnie. Do prawidłowego funkcjonowania i zgodności z prawem wymagany jest odpowiednio przygotowany projekt instalacji gazowej. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że budynek będzie funkcjonował prawidłowo, a tym samym zapewni bezpieczeństwo przebywającym w nim osobom. Projektowanie instalacji gazowej to jednak dopiero początek. Do spełnienia jest wiele wymogów formalnych. Sieć należy zainstalować zgodnie z praktyką budowlaną.

  Kompleksowy oferta 

  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji gazowych od planowania do wykonania instalacji gazowych w mieszkaniu, domu jednorodzinnym oraz obiektach handlowo-usługowych. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych usług, dlatego wykonujemy instalacje z materiałów renomowanych firm posiadających aprobaty i certyfikaty. Posiadamy profesjonalny sprzęt pomiarowy. Tworzymy odpowiednią dokumentację. Używamy solidnych sprzętów, które sprawiają, że prace wykonujemy szybko i profesjonalnie. W ramach naszych działań sprawdzamy szczelność i wystawiamy protokoły z głównej próby szczelności potrzebne do Nadzoru Budowlanego do odbioru budynków.

  Projekt instalacji gazowej – wybierz INZGAZ

  Proces projektowania instalacji gazowej to złożony proces, na który wpływa wiele czynników. Przed rozpoczęciem projektu ustalamy Państwa potrzeby i oczekiwania, uwzględniając takie parametry jak ilość i rozmieszczenie urządzeń gazowych, rodzaj paliwa, czy lokalizację gazomierza. Na tej podstawie przedstawiamy i omawiamy różne warianty, tak aby wybrać najlepszy dla Państwa projekt, który będzie spełniał swoje zadanie przez długie lata. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych instalatorów i projektantów z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami do wykonywania specjalistycznych prac do wykonania wszystkich wymaganych prac. Warto zaufać profesjonalistom INZGAZ, którzy posiadają wymagane prawem kwalifikacje i doświadczenie.


  Zakład Instalacyjny Piotr Banach

  ul. Toruńska 60, 86-200 Chełmno

  NIP: 875-131-72-04, tel. 601 917 266

  województwo kujawsko-pomorskie