Usługi

Nie tylko projektujemy i wykonujemy, ale również angażujemy się w cały proces budowlany. Nasza firma to partner, który świadczy kompleksowe usługi, zaczynając od kreatywnego projektu, a kończąc na rzetelnym wykonaniu.

Przewierty sterowane

Przewiert sterowany to jedna z najbardziej efektywnych technologii bezwykopowej zabudowy rur na potrzeby wykonywania instalacji podziemnych. Umożliwia montaż rur w niemal każdych warunkach gruntowych. Dzięki tej technologii możemy znacznie skrócić trasę rurociągu bez niszczenia terenu. Cały proces odbywał się pod ziemią, a my omijamy wszelkie przeszkody terenowe. Oferowane przez nas usługi są wykorzystywane w wielu dziedzinach, m.in. podczas budowy sieci kanalizacyjnych, telekomunikacyjnych, energetycznych, a nawet przyłączy gazowych!

Mamy się czym pochwalić...

skrzynka-gazowa-inzgaz

Przyłącza gazowe z PSG

Od 2017 roku realizujemy umowę na projekty i budowę przyłączy gazowych do budynków mieszkalnych w rejonie Toruńskim oraz Grudziądzkim, by wszystkim nam oddychało się lepiej.

stacja-gazowa-inzgaz

Stacja gazowa KPEC Bydgoszcz

Realizowaliśmy największą tego typu inwestycję w regionie dla PEC w Bydgoszczy. Teraz miasto jest przyjaźniejsze dla swoich mieszkańców!

Przewiert-Sterowany-InzGaz

Przewiert pod rzeczką

Wiercić tak, żeby się nie pomoczyć, ta praca jest ciekawa :-).

Jesteśmy gotowi na kontakt z Tobą. Zadaj nam pytanie i poznaj naszą ofertę!

Co dokładnie projektujecie?